Teamlead Elektro & Industriële Automatisering – Zaandam

Introductie

De koekjes van Verkade, wie lust ze niet, die worden nog altijd in Zaandam gemaakt. Een rijke historie in een sterk geautomatiseerd productieproces van deeg maken tot bakken en verpakken, vrijwel volledig geautomatiseerd! 

Jij zorgt met je team voor optimaal onderhoud en uitvoering van projecten op het terrein van E &IA!



Functie

Jouw functie kent drie taakgebieden:

  1. People management: Je coacht, begeleidt en stuurt en stimuleert een team van circa 5 technicians en engineers aan in het vakgebied Elektro & Industriële Automatisering.
  2. Techniek en werkorganisatie: als installatie verantwoordelijke ben je kennisdrager en de leider die overziet wat nodig is. Je organiseert en plant day to day onderhoudswerk en Capex projecten. Hierin werk je samen met andere vakdisciplines binnen de maintenance- en projecten afdeling. Je bewaakt en benut onderhouds- en projectbudgetten en stelt lange termijn plannen op die je naar de plantdirectie goed weet te beargumenteren met een sterke business case. Je beoordeelt technische vraagstukken op haalbaarheid en risico’s, je legt werk neer bij contractors en evalueert hun inzet en kosten.
  3. Stakeholder management: Zowel intern als extern zet je jouw ideeën en plannen op de kaart, je informeert en adviseert gevraagd en ongevraagd over zaken die jouw vakdiscipline raken. Ook afstemming en planning van werkzaamheden loopt het best in goede samenhang met andere afdelingen. 

Organisatie

Koninklijke Verkade, opgericht in 1886 en bekend van merken als Verkade en Sultana, is sinds 2016 onderdeel van Pladis. Een wereldspeler met andere iconische merken als McVities, Godiva en Ulker, met meer dan 300 jaar bakkersgeschiedenis. In de fabriek in Zaandam, waar dus al bijna 150 jaar koekjes worden gebakken, werk je samen met circa 250 collega’s aan het perfect afleveren van een heerlijk eindproduct. 
De tijd heeft zeker niet stil gestaan. De fabriek is sterk geautomatiseerd en heeft voor de toekomst nog veel nieuwe projecten en upgrades in petto die het productieproces verder optimaliseren.
Je rapporteert aan de maintenance manager en je hebt korte lijnen met de Capex projectenafdeling en zo nu en dan met je buitenlandse collega’s om kennis en ervaring te delen. 


Functie-eisen

Deze veelzijdige en uitdagende rol kun je goed aan als je:

  • Een hbo-niveau hebt en een opleidingsachtergrond in Elektrotechniek en/of Industriële Automatisering.
  • Kennis hebt van regelgeving over machineveiligheid en sterkstroom toepassingen, of bereid bent dit te leren.
  • Ervaring hebt met geautomatiseerde PLC / Scada plaforms en ondersteunende software (MMS, ERP), of bereid bent dit te leren.
  • Ervaring hebt binnen de food of procesindustrie. 
  • Kennis van technologische ontwikkelingen in jouw vakgebied.
  • Je een prettige persoon bent die helder en soepel kan communiceren (in het Nederlands). 
  • Je energie en ambitie hebt en bovenal teamgeest om het maximale uit je team en jezelf te halen.

Aanbod

  • Fulltime dienstverband voor 37,5 uur per week, dagelijks van 07:00 tot 15:00!
  • 24 vakantiedagen en 10 TVT dagen.
  • Pensioen conform de CAO Zoetwaren.
  • Korting op aanvullende zorgverzekering (CZ en Zilveren Kruis), fietsenregeling en fitnessregeling.
  • De leukste collega’s in een informele werkomgeving met een rijke historie.
  • Salarisindicatie € 55.000 – € 75.000 bruto/jaar met ruime doorgroeimogelijkheden!
  • Bonusregeling tot 10% van je inkomen.
  • Koekjes!

Inlichtingen

Neem voor meer informatie contact op met Ruxandra Leonte  +31 (0)75 207 60 10 of +31(0)6 27 44 07 88


Sollicitatie

Als je direct wilt reageren klik dan op de button solliciteren. Daarna nemen we z.s.m. contact met je op.


Deel

Meer vacatures